wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław, Suchanek Adam - Corpus Nummorum Civitas Elbingensis; G..

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 105 zł
153710
Opis: wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław, Suchanek Adam - Corpus Nummorum Civitas Elbingensis; Gdańsk 2003
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 304 strony formatu ok. A4, bogato ilustrowane, wycena w tekście dla 3 stanów zachowania, obejmuje ogromny katalog monet, medali i banknotów, twarda oprawa

Cena aktualna: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 79

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  60 zł