wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Monety Polskie, Warszawa 1924

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 22-02-2018 20:30:20
153707
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Monety Polskie, Warszawa 1924
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: format kieszonkowy, 176 str + 32 tablice, oprawa nieco zużyta, ale wnętrze pięknie zachowane

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 355

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  155 zł
4)  140 zł
5)  120 zł
6)  100 zł
7)  90 zł
8)  80 zł
9)  70 zł
10)  65 zł
11)  60 zł
12)  55 zł
13)  50 zł
14)  48 zł