wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Monety Polskie, Warszawa 1924

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 160 zł
153707
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Monety Polskie, Warszawa 1924
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: format kieszonkowy, 176 str + 32 tablice, oprawa nieco zużyta, ale wnętrze pięknie zachowane

Cena aktualna: 160 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 201

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  140 zł
4)  120 zł
5)  100 zł
6)  90 zł
7)  80 zł
8)  70 zł
9)  65 zł
10)  60 zł
11)  55 zł
12)  50 zł
13)  48 zł