wydawnictwa polskie, Janusz Parchimowicz - Monety Rzeczypospolitej Polskiej 1919-1939; Szczecin..

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 22-02-2018 20:31:20
153711
Opis: wydawnictwa polskie, Janusz Parchimowicz - Monety Rzeczypospolitej Polskiej 1919-1939; Szczecin 2010
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 330 stron formatu ok. B5, twarda oprawa, najlepszy i bardzo bogaty katalog monet międzywojennych, również próbnych

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 460

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  240 zł
4)  230 zł
5)  210 zł
6)  195 zł
7)  185 zł
8)  175 zł
9)  140 zł
10)  70 zł
11)  65 zł
12)  60 zł