Śląsk, kopia talara medalowego autorstwa J. Buchheima, 1656

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 05-02-2018 18:00
Zakończenie: 15-02-2018 22:49:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 22:49:40
153302
Opis: Śląsk - Księstwo Legnicko-Brzesko-Wołowskie - Jerzy III Brzeski 1654-1664, kopia talara medalowego autorstwa J. Buchheima, 1656, Brzeg, Aw: Książę na koniu, niżej grupa jeźdźców i sygnatura I B, wokoło ANCORA SACRA DEUS TIBI BREGA SET ALTERA PRINCEPS; Rw: Panorama Brzegu, powyżej tarcza herbowa pomiędzy aniołami i obłokami, poniżej data w ozdobnym kartuszu i litery I - B, wokoło TEREGAT HIC PRUDENS TETEGAT IL LE POTENS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: odlew 48 mm, 24.93 g, patyna
Literatura: F.u.S.1830

Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 418