Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1881 S

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 22:47:00
153446
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1881 S, San Francisco, typ Morgan
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, bardzo ładne, patyna

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 173

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  140 zł
4)  130 zł
5)  100 zł
6)  90 zł