Polska, 1 grosz srebrny, 1767 FS

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 22:03:00
153601
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, 1 grosz srebrny, 1767 FS, Warszawa, odmiana z wąską koroną i małą cyfrą 6 w dacie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna, szlachetna patyna, ładna moneta z resztkami blasku menniczego
Literatura: Plage 216

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 995

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  360 zł
4)  340 zł
5)  280 zł
6)  220 zł
7)  210 zł
8)  200 zł
9)  160 zł
10)  140 zł
11)  135 zł
12)  130 zł
13)  125 zł
14)  120 zł