Polska, trojak, 1597

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 21:40:20
153291
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1597, Lublin, monogram Melchiora Reysnera u dołu rewersu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: nieco niedobity, patyna
Literatura: Kop. 1093 (R1), Iger L.97.25.b (R1)

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 194

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  240 zł
4)  230 zł
5)  185 zł