Polska, dukat, 1831

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, dukat, 1831

Polska, dukat, 1831

Cena wylicytowana: 3 600 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 21:22:00
153368
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, dukat, 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 3.47 g, uszkodzenia w tle i na obrzeżach
Literatura: Fr. 114, Bitkin 1, H-Cz. 3659 (R), Plage 269

Cena końcowa: 3 600 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 447

1)  3 600 zł
2)  3 500 zł
3)  3 300 zł
4)  3 200 zł
5)  3 000 zł
6)  2 900 zł
7)  2 800 zł
8)  2 800 zł