wydawnictwa zagraniczne, Gorianov I. M., Muradyan M.A. - Russian Paper Money 1769-2010 / Горянов И. М., Мурадян М. А. - Бумажные Деньги России 17

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 20:32:00
153327
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Gorianov I. M., Muradyan M.A. - Russian Paper Money 1769-2010 / Горянов И. М., Мурадян М. А. - Бумажные Деньги России 17, wydawnictwo Znak, Moskwa 2014
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: katalog banknotów rosyjskich wraz z cennikiem, sztuk 9, 354 strony, format A5, kartonowa oprawa

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 479

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  75 zł
6)  65 zł
7)  60 zł