Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 20:31:40
152027
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Podczaski - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich 1914-1924, Tom II, Dawny zabór rosyjski; Lublin-Warszawa 2005
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: około 350 stron formatu A4 z mnóstwem ilustracji w tekście, twarda oprawa

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 150

1)  300 zł