wydawnictwa polskie, Lech Majewski; Mała forma - wielka sztuka / small scale - high art

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 20:31:20
153325
Opis: wydawnictwa polskie, Lech Majewski; Mała forma - wielka sztuka / small scale - high art, Warszawa (2007)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: album pamiątkowy Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych autorstwa Lecha Majewskiego - grafika - prezentujący setki grafik użytych do polskich banknotów, papierów wartościowych, znaczków i innych form papierowych powstałych w PWPW; 150 stron formatu A4+, twarda oprawa lakierowana

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 127

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  90 zł