wydawnictwa polskie, Jerzy Koziczyński - Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, Tom II, 1916-1923

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 20:30:40
153323
Opis: wydawnictwa polskie, Jerzy Koziczyński - Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, Tom II, 1916-1923, Warszawa 2002
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: profesjonalnie wydany, zawierający wierne ilustracje podparte szczegółowymi opisami katalog, tom II przedstawia banknoty i dokumenty z lat 1916 - 1923 w walucie marek polskich, całość 320 stron, twarda oprawa ze złoceniami i obwolutą

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 201

1)  1 650 zł
2)  1 600 zł