Rosja, 5 rubli, 1902 AP

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:32:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, 5 rubli, 1902 AP

Rosja, 5 rubli, 1902 AP

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:32:00
Numer:
68662
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 5 rubli, 1902 AP, Petersburg
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto 4.30 g, bardzo ładnie zachowana moneta, minimalne ryski na awersie
Literatura: Fr. 180, Bitkin 29, Kazakov 252

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 463

— Oferty —

01-02-2018 20:18:11 przez: 055995
1)  900 zł
01-02-2018 18:00:05 przez: 055690
2)  880 zł
26-01-2018 22:37:05 przez: 055826
3)  860 zł
28-01-2018 21:26:42 przez: 055713
4)  800 zł
27-01-2018 23:16:51 przez: 056031
5)  720 zł
24-01-2018 10:35:07 przez: 055799
6)  640 zł
24-01-2018 09:39:06 przez: 055794
7)  620 zł
23-01-2018 13:18:10 przez: 055750
8)  600 zł
22-01-2018 20:24:55 przez: 055676
9)  580 zł
22-01-2018 19:30:23 przez: 055669
10)  560 zł
22-01-2018 18:04:38 przez: 055632
11)  540 zł

« powrót do listy