Rosja, 5 rubli, 1876 СПБ HI

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:31:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, 5 rubli, 1876 СПБ HI

Rosja, 5 rubli, 1876 СПБ HI

Cena wylicytowana: 2 700 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:31:20
Numer:
152814
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, 5 rubli, 1876 СПБ HI, Petersburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto 6.51 g, pomimo niewielkiej rysy pomiędzy 7 a 6 w dacie bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: Bitkin 24, Fr. 163

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 2 700 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 778

— Oferty —

01-02-2018 20:31:12 przez: 055660
1)  2 700 zł
01-02-2018 20:30:22 przez: 055935
2)  2 600 zł
28-01-2018 19:11:36 przez: 056042
3)  2 400 zł
28-01-2018 14:22:06 przez: 055738
4)  2 300 zł
26-01-2018 22:40:24 przez: 055826
5)  2 200 zł
27-01-2018 16:46:27 przez: 056024
6)  2 100 zł
24-01-2018 15:07:35 przez: 055816
7)  1 900 zł
22-01-2018 18:15:01 przez: 055641
8)  1 600 zł

« powrót do listy