Rosja, 5 rubli, 1853 СПБ АГ

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:31:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, 5 rubli, 1853 СПБ АГ

Rosja, 5 rubli, 1853 СПБ АГ

Cena wylicytowana: 2 900 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:31:00
Numer:
152815
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, 5 rubli, 1853 СПБ АГ, Petersburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto 6.53 g
Literatura: Bitkin 36, Fr. 155

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 2 900 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 1058

— Oferty —

01-02-2018 20:30:51 przez: 056166
1)  2 900 zł
01-02-2018 20:30:55 przez: 055660
2)  2 800 zł
01-02-2018 17:53:26 przez: 056295
3)  2 400 zł
01-02-2018 18:31:32 przez: 055826
4)  2 300 zł
28-01-2018 19:11:24 przez: 056042
5)  2 100 zł
24-01-2018 15:06:54 przez: 055816
6)  2 000 zł
27-01-2018 16:46:13 przez: 056024
7)  2 000 zł
25-01-2018 21:54:26 przez: 055995
8)  1 700 zł
24-01-2018 17:00:22 przez: 055670
9)  1 600 zł
23-01-2018 19:38:15 przez: 055770
10)  1 500 zł

« powrót do listy