Finlandia, 10 marek, 1913

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:30:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Finlandia, 10 marek, 1913

Finlandia, 10 marek, 1913

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:30:40
Numer:
152813
Opis: Finlandia - okupacja rosyjska - Mikołaj II 1894-1917, 10 marek, 1913, Helsinki
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto 3.22 g, pięknie zachowane
Literatura: Bitkin 394, Fr. 6, Kazakov 456

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 715

— Oferty —

01-02-2018 20:22:19 przez: 055690
1)  880 zł
01-02-2018 17:03:20 przez: 056363
2)  860 zł
01-02-2018 13:09:25 przez: 056342
3)  780 zł
31-01-2018 22:44:36 przez: 056306
4)  760 zł
30-01-2018 18:32:41 przez: 056196
5)  720 zł
30-01-2018 21:35:44 przez: 056220
6)  720 zł
28-01-2018 14:22:40 przez: 055738
7)  660 zł
26-01-2018 22:42:35 przez: 055826
8)  640 zł
26-01-2018 21:51:56 przez: 056013
9)  620 zł
23-01-2018 19:47:06 przez: 055771
10)  600 zł

« powrót do listy