Polska, Husarz dmący w trąbę, trzymający kopię w prawym ręku. W dniach 17 - 18 mar..

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2018 22:29:40
152338
Opis: Polska - XX w., Husarz dmący w trąbę, trzymający kopię w prawym ręku. W dniach 17 - 18 marca 1917 roku odbył się Zjazd Krajowy, zwołany przez Departament Spraw Wewnętrznych Tymczasowej Rady Stanu. Plakieta ta upamiętnia to wydarzenie.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 27 mm x 19 mm, niewielkie ubytki tła

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 313

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  46 zł
4)  44 zł
5)  36 zł
6)  32 zł