czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, kompletny rocznik 1906 (4 zeszyty)

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2018 20:32:00
152464
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, kompletny rocznik 1906 (4 zeszyty)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: w broszurowych oprawach, strony nieprzycięte introligatorsko - do oprawienia w wolumin

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 165

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  125 zł