Węgry, 5 koron, 1900 KB

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:33:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Węgry, 5 koron, 1900 KB

Węgry, 5 koron, 1900 KB

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:33:20
Numer:
151409
Opis: Węgry - Franciszek Józef I 1848-1916, 5 koron, 1900 KB, Krzemnica
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Herinek 774

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 321

— Oferty —

18-01-2018 22:29:24 przez: 055454
1)  115 zł
18-01-2018 22:33:16 przez: 055499
2)  110 zł
18-01-2018 22:02:09 przez: 055166
3)  80 zł
18-01-2018 21:52:35 przez: 055525
4)  75 zł
18-01-2018 02:02:38 przez: 054989
5)  65 zł
13-01-2018 20:59:44 przez: 055176
6)  60 zł

« powrót do listy