Węgry, talar, 1783 B

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:33:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Węgry, talar, 1783 B

Węgry, talar, 1783 B

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:33:00
Numer:
151417
Opis: Węgry - Józef II 1765-1790, talar, 1783 B, Krzemnica
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Dav. 1168, Herinek 148, Huszár 1869

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 874

— Oferty —

18-01-2018 22:01:25 przez: 055166
1)  450 zł
18-01-2018 22:27:47 przez: 054872
2)  440 zł
18-01-2018 21:33:06 przez: 055457
3)  380 zł
18-01-2018 21:16:55 przez: 055519
4)  370 zł
18-01-2018 00:03:45 przez: 055454
5)  260 zł
16-01-2018 00:52:04 przez: 054962
6)  230 zł
13-01-2018 23:39:19 przez: 055179
7)  220 zł
10-01-2018 21:04:26 przez: 055020
8)  210 zł
11-01-2018 21:09:24 przez: 055139
9)  195 zł
11-01-2018 21:03:34 przez: 055145
10)  175 zł
09-01-2018 17:55:03 przez: 054936
11)  160 zł
08-01-2018 20:00:15 przez: 054842
12)  155 zł
08-01-2018 19:08:25 przez: 054828
13)  150 zł

« powrót do listy