Węgry, talar, 1782 B

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:32:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Węgry, talar, 1782 B

Węgry, talar, 1782 B

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:32:40
Numer:
151413
Opis: Węgry - Józef II 1765-1790, talar, 1782 B, Krzemnica
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: na awersie wżery po bokach monety ( ślady po usuniętych mocowaniach )
Literatura: Dav. 1168, Herinek 147, Huszár 1869

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 392

— Oferty —

18-01-2018 22:32:13 przez: 054949
1)  210 zł
18-01-2018 22:28:45 przez: 055454
2)  200 zł
18-01-2018 22:04:19 przez: 055166
3)  180 zł
11-01-2018 21:03:02 przez: 055145
4)  155 zł
16-01-2018 23:51:42 przez: 055366
5)  155 zł
08-01-2018 20:45:41 przez: 054852
6)  110 zł
08-01-2018 22:37:12 przez: 054879
7)  85 zł
08-01-2018 20:00:06 przez: 054842
8)  75 zł

« powrót do listy