Rosja, 20 kopiejek, 1875 СПБ НI

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:30:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, 20 kopiejek, 1875 СПБ НI

Rosja, 20 kopiejek, 1875 СПБ НI

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:30:40
Numer:
151594
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, 20 kopiejek, 1875 СПБ НI, Petersburg
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Bitkin 226, Adrianov 1875

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 133

— Oferty —

18-01-2018 22:30:34 przez: 054857
1)  115 zł
18-01-2018 22:30:07 przez: 055283
2)  110 zł
13-01-2018 10:59:42 przez: 054825
3)  65 zł
13-01-2018 08:31:22 przez: 054819
4)  60 zł

« powrót do listy