Rosja, rubel pomnikowy, 1839

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:26:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, rubel pomnikowy, 1839

Rosja, rubel pomnikowy, 1839

Cena wylicytowana: 4 700 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:26:40
Numer:
151703
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel pomnikowy, 1839, Petersburg, wybity z okazji odsłonięcia kolumny-pomnika bitwy pod Borodino 1812, na awersie popiersie Aleksandra I w prawo
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 20.82 g
Literatura: Bitkin 895 (R)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 4 700 zł
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 2058

— Oferty —

18-01-2018 19:03:54 przez: 055509
1)  4 700 zł
18-01-2018 22:04:48 przez: 054872
2)  4 600 zł
18-01-2018 18:06:44 przez: 055202
3)  4 400 zł
18-01-2018 17:14:04 przez: 055366
4)  3 100 zł
18-01-2018 01:00:36 przez: 055283
5)  2 700 zł
17-01-2018 14:55:57 przez: 055403
6)  2 600 zł
16-01-2018 22:14:17 przez: 055358
7)  2 500 zł
15-01-2018 00:17:10 przez: 055199
8)  2 300 zł
14-01-2018 22:16:52 przez: 055197
9)  2 200 zł
14-01-2018 20:43:40 przez: 055194
10)  2 100 zł

« powrót do listy