Niemcy, talar zwycięstwa (Siegestaler), 1871

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:10:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar zwycięstwa (Siegestaler), 1871

Niemcy, talar zwycięstwa (Siegestaler), 1871

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:10:00
Numer:
151503
Opis: Niemcy - Wirtembergia - Karol 1864-1891, talar zwycięstwa (Siegestaler), 1871, Stuttgart
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 132, Dav. 962, Thun 443

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 215

— Oferty —

18-01-2018 22:09:53 przez: 054989
1)  185 zł
18-01-2018 21:50:56 przez: 055201
2)  180 zł
18-01-2018 21:32:38 przez: 055150
3)  170 zł
17-01-2018 13:17:32 przez: 055058
4)  150 zł
11-01-2018 21:06:29 przez: 055139
5)  145 zł
15-01-2018 23:53:37 przez: 055274
6)  140 zł
09-01-2018 14:02:43 przez: 054921
7)  130 zł
08-01-2018 20:43:53 przez: 054852
8)  125 zł
08-01-2018 20:03:43 przez: 054842
9)  120 zł

« powrót do listy