Niemcy, talar, 1866 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:00:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1866 A

Niemcy, talar, 1866 A

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:00:20
Numer:
151521
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm I 1861-1888, talar, 1866 A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 99, Dav. 782, Thun 270

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 105 zł
Cena szacunkowa: 175 zł
Ilość odsłon: 110

— Oferty —

18-01-2018 20:37:58 przez: 054817
1)  180 zł
18-01-2018 21:31:23 przez: 055201
2)  175 zł
17-01-2018 16:09:12 przez: 055407
3)  150 zł
11-01-2018 20:57:36 przez: 055139
4)  135 zł
09-01-2018 13:57:04 przez: 054921
5)  105 zł

« powrót do listy