Niemcy, talar, 1860 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:59:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1860 A

Niemcy, talar, 1860 A

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:59:20
Numer:
151513
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm IV 1840-1861, talar, 1860 A, Berlin
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 78, Dav. 775, Thun 262

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 365

— Oferty —

18-01-2018 21:59:17 przez: 054989
1)  185 zł
18-01-2018 21:59:05 przez: 055278
2)  180 zł
18-01-2018 20:05:23 przez: 055179
3)  175 zł
18-01-2018 17:49:59 przez: 055338
4)  170 zł
11-01-2018 20:56:09 przez: 055139
5)  135 zł
12-01-2018 12:13:48 przez: 054825
6)  110 zł
10-01-2018 13:39:52 przez: 054979
7)  100 zł
09-01-2018 20:49:56 przez: 054951
8)  95 zł
08-01-2018 20:07:18 przez: 054842
9)  90 zł

« powrót do listy