Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1841 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:57:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1841 A

Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1841 A

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:57:40
Numer:
151462
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm IV 1840-1861, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1841 A, Berlin
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczony
Literatura: AKS 69, Dav. 766, Thun 253

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 372

— Oferty —

18-01-2018 21:57:34 przez: 054989
1)  580 zł
18-01-2018 21:57:24 przez: 054825
2)  560 zł
18-01-2018 21:55:40 przez: 055143
3)  490 zł
18-01-2018 21:46:33 przez: 055179
4)  480 zł
18-01-2018 19:41:44 przez: 054898
5)  470 zł
18-01-2018 16:19:31 przez: 054921
6)  460 zł
18-01-2018 13:41:15 przez: 055476
7)  410 zł
12-01-2018 00:13:56 przez: 055152
8)  310 zł
10-01-2018 05:24:03 przez: 054969
9)  290 zł
09-01-2018 21:23:54 przez: 054888
10)  280 zł
08-01-2018 20:06:35 przez: 054842
11)  250 zł
08-01-2018 19:39:32 przez: 054817
12)  240 zł

« powrót do listy