Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1841

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:36:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1841

Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1841

Cena wylicytowana: 960 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:36:00
Numer:
151472
Opis: Niemcy - Bawaria - Ludwik I 1825-1848, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1841, Monachium, niemiecki pisarz Johann Paul Friedrich Richter
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 102, Dav. 586, Thun 79

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 960 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 239

— Oferty —

18-01-2018 21:35:40 przez: 054825
1)  960 zł
18-01-2018 21:35:50 przez: 054872
2)  940 zł
18-01-2018 21:00:26 przez: 054910
3)  860 zł
18-01-2018 16:40:53 przez: 054921
4)  820 zł
18-01-2018 19:23:42 przez: 054817
5)  700 zł
08-01-2018 19:55:04 przez: 054837
6)  660 zł
17-01-2018 15:44:13 przez: 055407
7)  520 zł
13-01-2018 23:26:46 przez: 055179
8)  450 zł
11-01-2018 21:03:28 przez: 055143
9)  410 zł
09-01-2018 06:46:22 przez: 054898
10)  370 zł

« powrót do listy