Niemcy, talar, 1818

Niemcy, talar, 1818

Niemcy, talar, 1818

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:35:00
151474
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian I Józef 1806-1825, talar, 1818, Monachium, wybite z okazji ustanowienia konstytucji bawarskiej (Charta Magna Bavariae),
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 59, Dav. 553, Thun 45

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 307

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  320 zł
4)  300 zł
5)  270 zł