Niemcy, dwutalar, 1844

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:34:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, dwutalar, 1844

Niemcy, dwutalar, 1844

Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:34:20
Numer:
151577
Opis: Niemcy - Badenia - Leopold I 1830-1852, dwutalar, 1844, Karlsruhe, wybity z okazji wzniesienia pomnika Wielkiego Księcia Carla Friedricha, Aw: popiersie w prawo, LEOPOLD GROSHERZOG VON BADEN, Rw: pomnik, SEINEM VATER CARL FRIEDERICH DEM GESEGNETEN MDCCCXXXXIV
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 37.04 g, nakład 4.320 sztuk, bardzo rzadki, moneta z dużym blaskiem menniczym
Literatura: Thun 25, AKS 110, Dav.525

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 493

— Oferty —

18-01-2018 13:42:22 przez: 054833
1)  2 400 zł
14-01-2018 19:07:32 przez: 055192
2)  2 300 zł
11-01-2018 22:49:09 przez: 055148
3)  2 200 zł

« powrót do listy