Niemcy, talar, 1803

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:34:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1803

Niemcy, talar, 1803

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:34:00
Numer:
151418
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian IV Józef 1799-1825, talar, 1803, Monachium, odmiana bez liter C.D. na rękawie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczony
Literatura: AKS 8, Dav. 545, Thun 37 var.

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 210

— Oferty —

08-01-2018 19:46:23 przez: 054837
1)  310 zł
18-01-2018 19:42:02 przez: 054872
2)  300 zł
17-01-2018 15:42:59 przez: 055407
3)  280 zł
13-01-2018 23:25:08 przez: 055179
4)  220 zł
11-01-2018 22:48:07 przez: 055148
5)  200 zł
08-01-2018 20:17:56 przez: 054842
6)  190 zł
08-01-2018 19:38:44 przez: 054839
7)  180 zł

« powrót do listy