Niemcy, talar, 1836

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:33:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1836

Niemcy, talar, 1836

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:33:00
Numer:
151475
Opis: Niemcy - Badenia - Leopold I 1830-1852, talar, 1836, Karlsruhe
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny
Literatura: AKS 87, Dav. 523, Thun 23

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 257

— Oferty —

18-01-2018 19:48:48 przez: 054817
1)  760 zł

« powrót do listy