Niemcy, talar, 1859 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:31:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1859 A

Niemcy, talar, 1859 A

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:31:40
Numer:
151369
Opis: Niemcy - Anhalt - Bernburg - Aleksander Karol 1834-1863, talar, 1859 A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mały nakład: 2400 sztuk
Literatura: AKS 14, Dav. 505, Thun 5

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 174

— Oferty —

18-01-2018 21:31:36 przez: 054989
1)  340 zł
18-01-2018 21:26:37 przez: 055143
2)  330 zł
18-01-2018 18:56:54 przez: 055515
3)  290 zł
18-01-2018 16:38:40 przez: 054921
4)  270 zł
17-01-2018 23:40:58 przez: 055454
5)  260 zł
10-01-2018 13:30:47 przez: 054979
6)  195 zł
09-01-2018 20:47:59 przez: 054888
7)  190 zł
09-01-2018 06:43:45 przez: 054898
8)  180 zł

« powrót do listy