Austria, talar, 1827 C

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:27:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Austria, talar, 1827 C

Austria, talar, 1827 C

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:27:00
Numer:
151492
Opis: Austria - Franciszek II 1792-1835 - emisje po ustanowieniu cesarstwa, talar, 1827 C, Praga
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Dav. 9, Herinek 354

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 442

— Oferty —

18-01-2018 21:26:45 przez: 055488
1)  340 zł
18-01-2018 16:56:31 przez: 055139
2)  330 zł
18-01-2018 20:59:25 przez: 055524
3)  310 zł
18-01-2018 14:44:28 przez: 055487
4)  300 zł
17-01-2018 15:40:33 przez: 055407
5)  280 zł
10-01-2018 20:58:33 przez: 055020
6)  240 zł
09-01-2018 20:44:49 przez: 054888
7)  230 zł
10-01-2018 13:29:00 przez: 054979
8)  180 zł
09-01-2018 06:42:01 przez: 054898
9)  170 zł
08-01-2018 22:29:00 przez: 054879
10)  165 zł
08-01-2018 19:10:22 przez: 054830
11)  160 zł
08-01-2018 20:19:01 przez: 054842
12)  160 zł
08-01-2018 19:07:36 przez: 054828
13)  150 zł

« powrót do listy