Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1546

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:25:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1546

Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1546

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:25:40
Numer:
151728
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, grosz, 1546, Królewiec, końcówka napisu PRVSS na rewersie
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Slg. Marienburg 1202, Voss. 1395

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 166

— Oferty —

18-01-2018 21:25:27 przez: 054967
1)  80 zł
18-01-2018 21:25:31 przez: 054904
2)  75 zł
18-01-2018 15:53:21 przez: 055148
3)  65 zł
18-01-2018 16:53:44 przez: 055139
4)  65 zł

« powrót do listy