Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1545

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:25:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1545

Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1545

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:25:20
Numer:
151727
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, grosz, 1545, Królewiec, końcówka napisu PRVSS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Slg. Marienburg 1195, Voss. 1390

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 305

— Oferty —

16-01-2018 22:23:35 przez: 055301
1)  75 zł
17-01-2018 09:20:06 przez: 055185
2)  70 zł
11-01-2018 22:35:46 przez: 055148
3)  44 zł
10-01-2018 13:07:02 przez: 054979
4)  42 zł

« powrót do listy