Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1535

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:24:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1535

Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1535

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:24:20
Numer:
151724
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, grosz, 1535, Królewiec, końcówka napisu PRVSS
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładny egzemplarz
Literatura: Slg. Marienburg 1161

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 183

— Oferty —

18-01-2018 21:24:18 przez: 054863
1)  85 zł
16-01-2018 23:28:13 przez: 055364
2)  80 zł
18-01-2018 21:24:16 przez: 054904
3)  70 zł
11-01-2018 20:31:22 przez: 055139
4)  50 zł
10-01-2018 17:26:55 przez: 054998
5)  48 zł

« powrót do listy