Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1534

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:24:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1534

Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1534

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:24:00
Numer:
151723
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, grosz, 1534, Królewiec, końcówka napisu PRVSS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Slg. Marienburg 1144, Voss. 1336

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 209

— Oferty —

13-01-2018 16:18:55 przez: 054813
1)  70 zł
17-01-2018 09:22:00 przez: 055185
2)  65 zł
11-01-2018 22:33:17 przez: 055148
3)  48 zł
10-01-2018 17:26:24 przez: 054998
4)  44 zł

« powrót do listy