Polska, 1 gulden, 1923

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:21:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 1 gulden, 1923

Polska, 1 gulden, 1923

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:21:20
Numer:
151713
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 1 gulden, 1923, Utrecht, Koga
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 750
Literatura: AKS 14, Jaeger D.7, Parchimowicz 61a

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 150

— Oferty —

18-01-2018 17:47:53 przez: 055507
1)  180 zł
18-01-2018 21:21:06 przez: 054979
2)  180 zł
18-01-2018 15:35:33 przez: 054894
3)  160 zł
16-01-2018 23:41:51 przez: 055366
4)  130 zł
13-01-2018 23:19:52 przez: 055179
5)  110 zł
09-01-2018 23:50:38 przez: 054962
6)  90 zł
09-01-2018 20:48:16 przez: 054951
7)  80 zł

« powrót do listy