Polska, 1 1/2 rubla, 1836

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:20:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 1 1/2 rubla, 1836

Polska, 1 1/2 rubla, 1836

Cena wylicytowana: 2 000 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:20:00
Numer:
151705
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla, 1836, Petersburg, po 3 i 4 kępce liści 1 jagódka
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: piękne
Literatura: Bitkin 1089, Berezowski 15 zł, Plage 327

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 556

— Oferty —

18-01-2018 21:19:56 przez: 055324
1)  2 000 zł
18-01-2018 21:18:55 przez: 054825
2)  1 950 zł
18-01-2018 20:45:31 przez: 055104
3)  1 850 zł
17-01-2018 20:54:57 przez: 055434
4)  1 750 zł
18-01-2018 20:38:30 przez: 054857
5)  1 700 zł
15-01-2018 17:37:29 przez: 054894
6)  1 600 zł
13-01-2018 22:43:33 przez: 054863
7)  1 550 zł
13-01-2018 09:50:06 przez: 055171
8)  1 500 zł
13-01-2018 00:28:47 przez: 055169
9)  1 250 zł

« powrót do listy