Polska, 5 złotych, 1831

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:19:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 5 złotych, 1831

Polska, 5 złotych, 1831

Cena wylicytowana: 1 900 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:19:20
Numer:
151710
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 5 złotych, 1831, Warszawa, na rewersie ułamek 211/625
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta po koserwacji - mocno przetarta
Literatura: Bitkin 2 (R), Plage 272

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 1 900 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 491

— Oferty —

18-01-2018 20:52:44 przez: 054894
1)  1 900 zł
18-01-2018 12:29:41 przez: 055154
2)  1 850 zł
13-01-2018 23:17:54 przez: 055179
3)  880 zł
10-01-2018 18:52:12 przez: 055007
4)  800 zł
08-01-2018 20:32:00 przez: 054852
5)  760 zł
08-01-2018 18:11:00 przez: 054816
6)  460 zł
08-01-2018 19:36:53 przez: 054812
7)  460 zł

« powrót do listy