Polska, talar, 1812

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:19:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, talar, 1812

Polska, talar, 1812

Cena wylicytowana: 2 000 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:19:00
Numer:
151414
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, talar, 1812, Warszawa, litery I-B (mincerza warszawskiego Jana Benicke) pod gałązkami
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta czyszczona
Literatura: Dav. 247, Kahnt 1267, Kop. 3701 (R2), Plage 115, Berezowski 7.50 zł, H-Cz. 3470

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 1068

— Oferty —

18-01-2018 15:35:57 przez: 054894
1)  2 000 zł
18-01-2018 17:37:02 przez: 055202
2)  1 950 zł
11-01-2018 23:14:31 przez: 054872
3)  1 550 zł
10-01-2018 18:52:31 przez: 055007
4)  1 050 zł
09-01-2018 20:47:23 przez: 054951
5)  980 zł
09-01-2018 13:39:27 przez: 054921
6)  940 zł
08-01-2018 19:37:01 przez: 054812
7)  900 zł

« powrót do listy