Polska, ort, 1667 TLB

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:10:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, ort, 1667 TLB

Polska, ort, 1667 TLB

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:10:20
Numer:
151536
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, ort, 1667 TLB, Bydgoszcz, inicjały T.L.B. pod rękawem władcy, herb Ślepowron w tarczy, ozdobna tarcza herbowa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Kop. 1773

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 248

— Oferty —

10-01-2018 19:21:19 przez: 055009
1)  185 zł
18-01-2018 20:36:02 przez: 054962
2)  180 zł
18-01-2018 20:30:28 przez: 055258
3)  170 zł
11-01-2018 21:22:56 przez: 055145
4)  155 zł
08-01-2018 21:27:08 przez: 054862
5)  100 zł
09-01-2018 20:44:21 przez: 054951
6)  80 zł

« powrót do listy