Polska, dwudenar, 1611

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:03:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, dwudenar, 1611

Polska, dwudenar, 1611

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:03:20
Numer:
151987
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, dwudenar, 1611, Wilno, ogon napuszony, lekko zadarty do góry
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta podwójnie uderzona, w związku z czym w nominale widoczna jest dodatkowa jedynka, sugerująca, że jest to ternar, niewątpliwie duża ciekawostka
Literatura: Ivanauskas 1SV11-11 (RR), Kop. 3400 (R1)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 377

— Oferty —

18-01-2018 20:54:25 przez: 054829
1)  42 zł
17-01-2018 23:53:41 przez: 055166
2)  40 zł
12-01-2018 21:42:20 przez: 055165
3)  36 zł

« powrót do listy