Polska, trojak, 1592

Polska, trojak, 1592

Polska, trojak, 1592

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:02:40
151978
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1592, Wilno, końcówki napisów L/L, ciekawy egzemplarz, w którym litera S w wyrazie GROS kończy się w momencie zetknięcia z tarczą, natomiast na awersie litera M w MDL jest usytuowana wyżej i wchodzi na obrzeże monety
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Iger V.92.1.a, Ivanauskas'13 5SV25-13 var.

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 312

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  230 zł
4)  170 zł
5)  165 zł
6)  160 zł
7)  130 zł
8)  110 zł
9)  100 zł
10)  90 zł