Polska, półtorak, 1619

Polska, półtorak, 1619

Polska, półtorak, 1619

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:00:40
151720
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, półtorak, 1619, Bydgoszcz, na rewersie końcówka POLO
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: bardzo ładny i wyraźny, ciemna patyna
Literatura: Górecki B.19.1.e (R2)

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 384

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  44 zł
6)  38 zł
7)  34 zł
8)  32 zł
9)  30 zł
10)  28 zł
11)  26 zł