Litwa, pieniądz (denar), 1425-1430

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:39:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Litwa, pieniądz (denar), 1425-1430

Litwa, pieniądz (denar), 1425-1430

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:39:00
Numer:
151989
Opis: Litwa - Witold 1392-1430, pieniądz (denar), 1425-1430, Kijów, kontrmarka Kolumny Gedymina z kulką w lewym polu, wybita na monecie tatarskiej
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.08 g, ładna i wyraźna moneta
Literatura: Huletski 2625 B (R IV)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 262

— Oferty —

18-01-2018 17:59:04 przez: 055390
1)  340 zł
18-01-2018 20:03:17 przez: 055166
2)  330 zł
18-01-2018 19:49:02 przez: 055343
3)  310 zł
18-01-2018 15:50:03 przez: 054909
4)  220 zł
18-01-2018 17:45:55 przez: 055196
5)  175 zł
13-01-2018 08:33:44 przez: 054918
6)  100 zł
09-01-2018 21:47:16 przez: 054955
7)  95 zł

« powrót do listy