Litwa, pieniądz, 1392-1394

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:38:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Litwa, pieniądz, 1392-1394

Litwa, pieniądz, 1392-1394

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:38:40
Numer:
151988
Opis: Litwa - Witold 1392-1430, pieniądz, 1392-1394, Łuck, Aw: Lew kroczący w prawo z głową do tyłu, Rw: Krzyż
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.36 g, lekko gięty, rzadki
Literatura: Ivanauskas 3V (RR), Huletski 2560 A (R IV)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 169

— Oferty —

18-01-2018 20:38:28 przez: 054955
1)  410 zł
17-01-2018 18:22:18 przez: 055421
2)  400 zł

« powrót do listy