Omajadzi, dirhem, 109 AH

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:37:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Omajadzi, dirhem, 109 AH

Omajadzi, dirhem, 109 AH

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:37:00
Numer:
151035
Opis: Omajadzi - Hisham 105-125 AH (724-743), dirhem, 109 AH, Al-Mubaraka
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.93 g, rzadki
Literatura: Wilkes 287, Abum 137

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 496

— Oferty —

18-01-2018 16:07:07 przez: 055390
1)  310 zł
18-01-2018 20:35:52 przez: 054872
2)  300 zł
18-01-2018 14:58:59 przez: 055480
3)  280 zł
17-01-2018 23:01:35 przez: 055449
4)  125 zł

« powrót do listy