Niderlandy, dukat, 1829

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:35:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niderlandy, dukat, 1829

Niderlandy, dukat, 1829

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:35:40
Numer:
68641
Opis: Niderlandy - Królestwo - Wilhelm I 1815-1840, dukat, 1829, Utrecht
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto 3.49, bardzo ładny, wyraźne detale
Literatura: Delmonte 1188, Fr. 331, Schulman 213

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 643

— Oferty —

12-01-2018 14:05:27 przez: 054890
1)  1 250 zł
17-01-2018 13:00:08 przez: 055168
2)  1 250 zł
15-01-2018 21:18:08 przez: 054872
3)  1 150 zł
11-01-2018 20:33:12 przez: 054992
4)  900 zł
11-01-2018 11:35:00 przez: 055053
5)  880 zł
09-01-2018 08:14:35 przez: 054899
6)  840 zł
09-01-2018 06:34:01 przez: 054898
7)  660 zł

« powrót do listy